Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Braçe publikon FOTOT: Si u masakruan dhe u tërhoqën zvarrë në sy të ndërkombëtarëve socialistët… Pëllumbi, Legisi, Dokle, Majko, Gonxhe, të gjakosur!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

vendosur nga populli!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img