Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Braçe publikon FOTON nga Divjaka me Ramën, zbuloni si quan shefin e tij

spot_img

Lajme të ngjashëm

8cf4c078e0878f263f5a051e30b3dee0

Para tre ditësh kryeministri Edi Rama ka qenë i pranishëm në qytetin e Divjakës, në kuadër të fushatës zgjedhore të parisë socialiste.

Ramën e shoqëronte zëvendësi i tij, Erion Braçe, që është njëherazi dhe deputeti i kësaj zone.

Pak minuta më parë, Braçe ka publikuar në rrjetin social ‘Instagram’ një foto të realizuar atë ditë, ku me ta është bashkuar edhe një vogëlushe. Mirëpo, ajo çfarë vihet re është se kryeministri është i fokusuar tek celulari.

‘FOTO E JAVES/ DIVJAKE. NE TE DY DHE ‘NJERIU ONLINE’, shkruan Braçe.

Screenshot_17.png

Më shumë

spot_img