Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Braçe poston renë me formë të çuditshme: Ky fenomen i jashtëzakonshëm në vendin tonë, përshendetje për ata që e nisin ditën duke sharë e shpifur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti Erion Braçe ka publikuar një re me formë të çuditshme, ku edhe ironizon.

Braçe ka postuar video, ku shihet një re dhe thotë se përshëndet ata që nisin ditën me sharje, fyerje e shpifje.

“Nje fenomen i jashtezakonshem natyror. Sot ne mengjes ne bregun tone! Nje pershendetje natyrale per te gjithe ata qe e nisin diten per te share, fyer e shpifur, e vijojne dhe e mbyllin diten duke share, fyer e shpifur;

Posacerisht ne rjetet sociale e mundesisht pa fytyre e pa emer! Tana t’mirat!” shkruan Braçe në postimin e tij.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img