Tirana
few clouds
23 ° C
23 °
23 °
40 %
4.1kmh
20 %
Pre
23 °
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
23 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Braçe poston fotot e rrugës së re në Lushnjë: Të dielën e Pashkëve besimtarët do ikin në Kishë me asfalt

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i qarkut të Fierit, Erion Braçe ka publikuar në Facebook disa foto ku shihet që janë duke u përmbyllur punimet për rrugën e re të fshatit Mazhaj të Lushnjës.

Një nga më të votuarit nga elektorati në zonën e Fierit thotë se ky premtim u mbajt jo për zgjedhje, por atëherë kur ishte premtuar, për Pashkë.

Tashmë zëvendës kryeministri i Shqipërisë është i lumtur sepse besimtarët e kësaj zone do shkojnë në Kishë me asfalt dhe jo me baltë.

Shënimi i Erion Braçes

SEPSE NUK ISHIN

“PUNE PER ZGJEDHJE”!

RRUGA E KISHES SE MAZHAJT/LUSHNJE!

U thame per Pashke, jo per zgjedhje,

per Pashke po behet!

Te diele besimtaret e krishtere/ortodokse te Mazhaj, Zhelizhan etj do shkojne ne kishe me asfalt, kurre me me balte!

Gezuar Pashken!

vo: shume faleminderit kryetar Fatosit, Gentit e cdo punetori.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img