Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Braçe motivon me ndeshje BOKSI socialistët për nesër: Të presësh grushta e të qëndrosh në këmbë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i Partisë Socialiste Erion Braçe ka vendosur të motivojë kolegët e tij socialistë të cilët mesa duket tashmë janë në një betejë poltike dhe po “goditen” nga disa fronte njëkohësisht.

Ndaj Braçe ka zgjedhur të shpërndajë në rrjetet sociale një video të boksierit legjendar Muhamed Ali dhe disa rreshta inspirimi edhe për ditën e nesërme që do të mbahet seanca plenare për të votuar Sandër Lleshin si zëvendës ministër të Brendshëm, çka nuk kërkon dekret nga Presidenti.

“Por nuk mbaron me kaq. Për më shumë do t’i drejtohem Kuvendit nesër në 10.00”, paralajmëron kreu i qeverisë Edi Rama.

Ja çfarë shkruan Braçe:

INSPIRIM JO VETËM PËR TË HËNË;

INSPIRIM EDHE PËR KËTO KOHË!

Të qëndrosh në këmbë,

të presësh grushta pa pushim,

të mos rrëzohesh deri në

grushtin e fundit,

të mbetesh në këmbë,

për të FITUAR!

Mos u ngatërroni;

#MuhamedAli

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img