Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
0kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Braçe kritikon Bashën për mbledhjen me gratë e LDGSH: A e mban ndërgjegjja jote infektimin e tyre me Covid

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i PS, Erion Braçe ka kritikuar kreun e PD Lulzim Basha për mbledhjen e mbajtur sot me gratë e LDGSH.

Braçe thotë se takimi në një kohë pandemie ku shifrat janë shumë ta larta, pas distancë dhe maskë duhet të ketë përgjegjësi.

Postimi i plotë i Braçe:

A TE DUARTROKITEN OO LUL?

2832 TE INFEKTUAR SOT;

1156 TE INFEKTUAR VETEM NE #TIRANE;

Me rregullin e llogarise jane 11560!

6 KANE HUMBUR JETEN!

Tani me thuaj;

NE AMBJENT TE MBYLLUR, ULUR NE PREHER TE NJERA TJETRES DHE ASNJE ME MASKE!

A e mban ndergjegja jote

INFEKTIMIN e tyre?

Njesoj ai ty dhe gjysma tjeter;

Nje pallat sporti i tere dhe dy tre maska aty ketu. E vetmja distance ishte mes dy tre maskave, jo midis njerezve;

183 te infektuar sot ne Shkoder, 1830 llogaria edhe aty sipas doktor Tritanit!

Ndaj nuk keni asnje ndryshim, jeni dy gjysmat e se njejtes gje!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img