Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Braçe ironizon: Ronaldo iku nga Reali, Messi nga Barça, Basha me Berishën? O Zottt…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Zëvendës kryeministri Erion Braçe ka ironizuar Lulzim Bashën sot pas ikjes së Messit nga Barcelona.

Braçe ka përmendur Cristiano Ronaldon që u largua nga Madridi ndërsa për Bashën asgjë nuk ndryshon, ai qendon me Berishën.

Pas deklaratës së Yuri kim, e cila tha “partia të mos hajë bar për hatër të një personi”, numri 2 i qeverisë shkruan: Në fushat me bar ka jetë! Krahas shkrimit publikon dhe një foto të Bashës ku duket sikur merr një vendim të prerë.

Postimi i Braçes

U NDANE;

RONALDO ME REAL MADRID,

MESSI ME BARCELONEN,

AGUERO ME CITY,

KANE ME TOTENHAM!

BASHA ME BERISHEN?

MOOOOS O ZOOOT!

VO: Ne fushat me bar ka jete!

basha

Më shumë

spot_img