Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

Braçe intensifikon sulmet ndaj Blushit: PS nuk kthehet majtas me shpifjet e Berishës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Erjon Braçe ka intensifikuar sulmet ndaj kolegut të tij socialist Ben Blushi. Braçe deri më tani është personi më i ashpër me Blushin pas shpalljes së kandidaturës së këtij të fundit për kreun e Partisë Socialiste.

Sipas Braçes, PS nuk mund të kthehet majtas duke u bërë populiste dhe as duke shantazhuar me shpifjet e Berishës.

Postimi i Braçes:

Une mendoj se;

PS nuk kthehet majtas duke u bere populiste,

PS nuk kthehet majtas duke u shantazhuar me shpifjet, fyerjet, genjeshtrat e huazuara nga Sali Berisha,

PS nuk kthehet majtas duke detyruar nje shoqeri te tere te paguaj per prona qe pronaret nuk i kishin kur u shpronesuan!!

E mbani mend kete?!

Kaq per sot, te tjerat ne ditet ne vijim.

Më shumë


spot_img
spot_img