Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Braçe i shqetësuar, ja kush është skenari i protestës së PD sipas deputetit

spot_img

Lajme të ngjashëm

“Ju kam thënë, këta duan të destabilizojnë vendin për të dështuar reformën në drejtësi”, ky është skenari sipas deputeti socialist Erjon Braçe, që ka përgatitur opozita me protestën e sotme.

“Kanë gjetur 8 dhjetorin si ditën e marshimit të tyre për t’u ringritur për krimet e radhës, shtuar pasurinë e pamatë dhe të paligjshme që kanë. Kush mendon se këta e kanë hallin e ndonjë shqiptari, gabon. Shihini pasurinë dhe e kuptoni! Shihini krimet dhe e kuptoni”, argumenton deputeti socialist.

Sakaq, përgatitjet e opozitës për protestën që pritet të nisë në orën 11:00, kanë filluar.  

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img