Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Braçe i lumtur që ka mbajtur premtimin: Urën deshën, urën ju bëmë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti socialist Erion Braçe ndan me ndjekësit në rrjetet sociale lajmin e madh të montimit të një ure tip bejli që do t’i shërbejë dhjetra fermerëve.

“Ka shumë rëndësi ta mbajmë fjalën e dhënë”, thotë Braçe teksa falenderon ministren e Mbrojtjes dhe forcat xheniere që ndërtuan urën.

Postimi i plotë:

UREN DESHEN, UREN THAME,

UREN JU BEME!

Ne Zhelizhan te njesise Allkaj ne Bashkine Lushnje,

bujqit na kerkuan nje ure per te punuar me ne fund mbi 230 hektare toke me mekanike bujqesore.

Ja ura!

Sepse per ne ka shume rendesi te mbajme fjalen e dhene.

Dua te falenderoj ministren e Mbrojtjes Olta Xhacka, te gjithe djemte e Ushtrise per punen e per vepren;

Dua te falenderoj punetoret e ndermarrjeve te bashkise Lushnje dhe Gentin qe ndoqen deri ne fund punen.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img