Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

Braçe denoncon pas votimit: Kryetarja e PS në fshatin Shën e Premte është terrorizuar nga PD, do bëj kallzim

spot_img

Lajme të ngjashëm

Zëvendëskryeministri, Erion Braçe, pas votimit, në një deklaratë për media ka bërë një denoncim, ku është shprehur se kryetarja e PS në fshatin Shën e Premte është terrorizuar nga anëtarët e Partisë Demokratike.

Ai është shprehur se ajo është terrorizuar pasi është është drejtuese e PS, teksa u shpreh se po shkonte të bënte një kallzim penal për çdo gjë që ka ndodhur ditën e djeshme.

“Janë dy tufë rrugaçësh që drejtohen nga Enkeleid Alibeaj dhe Saimir Koreshit kanë terrorizuar të gjithë zonën, kanë terrorizuar familjen e një gruaje që është kryetare e fshatit Shen e Premte. Jam duke shkuar të bëj kallëzim për çdo gjë që kanë bërë dje në darkë.

E kanë kërcënuar se është drejtuese e PS aty. Kam një thirrje për çdo shqiptar që të shkojë të votojë. Vetëm punë dhe asgjë tjetër, të mos  u japim shans hajdutëve dhe kriminelëve të kthehën në Kuvend”, tha Braçe.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img