Braçe denoncon Kryemadhin, sërish pa maskë: Të papërgjegjshëm, ankohen pastaj për vendin e denjë në morg

Publikuar tek: politike, më 15:46 29-11-2020 Braçe denoncon Kryemadhin, sërish pa maskë: Të papërgjegjshëm, ankohen pastaj për vendin e denjë në morg Monika Kryemadhi

Zv.kryeministri Erion Braçe denoncon sërish shkeljen e aktit normativ nga kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, e cila është shfaqur këtë të dielë pa maskë.

Braçe shkruan se infektimin nuk e bën qeveria, por papërgjegjshmëria. “Dhe pastaj ankohen”, shkruan ai.

Reagimi i plotë i Braçes:

KURRE TE LIGJSHEM!

Dhe pastaj ankohen per;

Tamponet-vonesen apo cmimin ne privat te tij, Analizat-cmimin e tyre, Ilacet-cmimin e tyre,

Skanerin-cmimin e tij,

Spitalin, Morgun dhe vendin e denje ne morg!

NUK U INFEKTON QEVERIA POR PAPERGJEGJSHMERIA!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mazniku: Rindërtimi sipas afateve, lagjet e reja me të gjithë infrastrukturën e nevojshme
Shkon të kryejë homazhe tek varrezat e Dëshmorëve në Vlorë, Luan Rama BEFASOHET nga ajo që sheh dhe bën denoncimin e FORTË (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.013422966003418
array(1) { ["section"]=> string(108) "brace-denoncon-kryemadhin-serish-pa-maske-te-papergjegjshem-ankohen-pastaj-per-vendin-e-denje-ne-morg-229545" }