Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022
spot_img

Braçe apel bujqve: Helbete keni namuz e nuk i ndihmoni, por nëse doni ujë për vaditje mos…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Socialiste, Erion Brçe u ka bërë thirrje qytetarëve të Divjakës që të mos hedhin mbeturinat nëpër kanale.

Në llogarinë e tij në “Facebook”, Braçe ka publikuar fotot e disa punëtorëve të bordit të bashkisë së Divjakës të cilët janë duke pastruar kanalet, dhe u bën apel bujqve se nëse dëshironë ujë për vaditje atëhere le të mos hedhin mbeturinat nëpër kanale.

albsig

spring

Postimi i plotë:

KAM NJE APEL PER BUJQIT;

NESE DONI UJE PER VADITJE,

MOS HIDHNI PLEHRAT NEPER KANALE!

Kaq, e beni dot?

Per pak njerez qe su bene kurre njerez, e peson nje ekonomi e tere!

Shume mirenjohes ketyre punetoreve te bordit te bashkise Divjake!

Nese nuk i ndihmoni se helbete keni namuz, te pakten mos ua beni me te rende punen!

NUK UA KA BORXH KUSH!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img