Tirana
broken clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
75 %
3.6kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
5 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Botërori i Katarit, Sali Berisha tregon ekipin që bën tifo

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i partisë Demokratike, Sali Berisha, ka zhvilluar këtë të shtunë një komunikim me qytetarët në rrjetin social Facebook.

Ndër të tjera ai u pyet nga një qytetar për skuadrën e tij të preferuar në Botërorin e Katarit.

Berisha u përgjigj duke thënë se është me cilindo ekip që fiton, përveç Serbisë.

Pyetje: Me cilin ekip jeni tifoz?

Berisha: Që sot jam me ekipin që fiton, përveç Serbisë. Dhe noj ekipi të vendeve jo miqësore, por me ekipe të tjera jam, cilido që të fitojë.

Më shumë


spot_img

spot_img