Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Botërori 2018/ Shmanget përplasja Brazil-Argjentinë në fazën e parë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

57c5dbc63a59fedb1598485db0e7dd97

Është hedhur shorti për ndeshjet e para për skuadrat e Amerikës së Jugut, të cilat do të luftojnë për një vend në Botërorin 2018 që do të organizohet në Rusi.

Në raundin e parë të ndeshjeve të Amerikës së Jugut nuk do të mund të shikojmë një përballje të madhe siç është ajo e Brazilit dhe Argjentinës, megjithatë ndeshjet interesante nuk do të mungojnë.

Përballjet në Amerikën e jugut:

Kolumbia vs Peru

Kili vs Brazil

Argjentina vs Ekuador

Venezuela vs Paraguai

Bolivia vs Uruguai

Lexo edhe:

Botërori 2018/ Shqipëria në “ferr”, përballet me Spanjën dhe Italinë

Gianni de Biasi: Shqipëria ime kundër Italisë në Kupën e Botës

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img