Hapësire reklamuese

Bota

VIDEO VIRALE/ Trump fyen Biden dhe Kamala Harris: Ajo është e keqe, patetike

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO VIRALE/ Trump fyen Biden dhe Kamala Harris: Ajo është e keqe,
Donald Trump

Një video e ish-presidentit Donald Trump teksa ofendon presidentin Joe Biden dhe zv.presidenten, Kamala Harris është bërë virale.

Trump në video pretendon se Joe Biden po largohet nga gara presidenciale pas performancës së tij të dobët në debatin e javës së kaluar dhe e kritikoi zëvendëspresidenten Kamala Harris si "shumë keq".

Video që po qarkullon në rrjetet sociale, tregon Trump nga një fushë golfi, teksa ofendon Biden dhe Kamala Harris.

Në video, Trump i thotë një personi të paidentifikuar: "Ai sapo u largua, ju e dini - ai po largohet nga gara... dhe kjo do të thotë se ne kemi Kamala (Harris).

"Unë mendoj se ajo do të jetë më mirë. (qesh) Ajo është kaq patetike, ajo është shumë e keqe”, dëgjohet të thotë ai ndër të tjera.

Kësaj video iu përgjigj menjëherë epiki i presidentit të SHBA, duke thënë se Biden nuk do të heqë dorë nga gara, teksa kritikuan fjalorin e tij ndaj Harris.

“Jo Donald. Ajo që është e keqe është heqja e të drejtës së të drejtës së grave, e keqja është humbja e zgjedhjeve dhe thirrja e turmës për të sulmuar Kapitolin, e keqja është të mos paguani taksat tuaja," u përgjigj pala Biden.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese