Hapësire reklamuese

Bota

Vëllezërit Balla shkruajnë tjetër sukses, hyjnë në Librin e Rekordeve Guinness

Shkruar nga Newsbomb
Vëllezërit Balla shkruajnë tjetër sukses, hyjnë në
Vëllezërit Balla

Artan dhe Arnold Balla edhe një herë na kanë bërë krenarë pasi kanë vendosur Rekordin Botëror Guinness për kohën më të gjatë të qëndrimit në ekuilibër me sy të mbyllur në një cilindër

Kanë qenë vetë vëllezërit Balla që kanë bërë me dije lajmin me anë të një postimi në rrjetet sociale.

“Sfidë e vështirë, por të vendosur për ta përballuar!???? Jemi shumë të lumtur për të njoftuar se kemi vendosur Rekordin Botëror Guinness për kohën më të gjatë të qëndrimit në ekuilibër me sy të mbyllur në një cilindër”, shkruajnë në rrjetet sociale.

Kujtojmë që vëllezërit Balla me akrobacitë e tyre mahnitën jurinë e “America’s Got Talent”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Balla Brothers (@balla.brothers)

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese