Hapësire reklamuese

Bota

Qeshi me të pasi nuk kaloi dot në ereksion gjatë seksit, adoleshenti filmon dhe vret 28-vjeçaren

Shkruar nga Newsbomb
Qeshi me të pasi nuk kaloi dot në ereksion gjatë seksit,
Ne foto: E ndjera dhe autori 17 vjeçar

Një 28 vjeçare është rrahur brutalisht dhe me pas është mbytur për vdekje nga një 17-vjeçar, pasi qeshi me të gjatë aktit seksual.

Blanca C. u takua me autorin 17-vjeçar Mohamed Ali S., në një lokal në qytetin gjerman Frankfurt më 3 tetor të vitit të kaluar. Aty ata konsumuan disa pije dhe drogë së bashku dhe më pas të dy shkuan te banesa e të ndjerës për të kryer aktin me konsensus.

Duke qenë se Mohamed nuk arriti të kalonte në ereksion, Blanca kishte nisur të qeshte. Kjo gjë e tërboi adoleshentin, i cili e goditi atë derisa vdiq. Prokuroria konfirmoi se i pandehuri kishte filmuar një pjesë të sulmit me telefonin e tij dhe dëgjohet kur mburrej për faktin që i mori jetën.

Një dëshmitar lajmëroi policinë në mes të natës, të cilët shkuan me shpejtësi në banesën e Blankës, ku kanë thyer derën për ta gjetur të vdekur.  Mohamed Ali S. u arrestua disa orë më vonë në shtëpinë e prindërve të tij, rreth 6 milje larg banesës së Blanca-s.

Të hënën nisi gjyqi për vrasjen në Gjykatën e Qarkut të Frankfurtit në shtetin gjerman të Hessen, por seancat do të jenë të mbyllura për publikun për shkak se i pandehuri është i mitur. Mohamed Ali S. mund të dënohet me burgim deri në dhjetë vjet sipas ligjit penal gjerman.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese