Hapësire reklamuese

Bota

Qëllohet për vdekje bashkëshorti i deputetes italiane

Shkruar nga Newsbomb
Qëllohet për vdekje bashkëshorti i deputetes italiane
Francesca Donato me bashkëshorten

Bashkëshorti i eurodeputetes demokrate kristian Francesca Donato është gjetur ditën e sotme i vdekur në Palermo.

Angelo Onorato, arkitekt dhe pronar i një dyqani mobiljesh ishte në makinën e tij në zonën e Via Ugo La Malfa, ku papritur u dëgjuan disa të shtëna. Ende nuk dihet nëse krimi ka të bëjë me profesionin  e tij apo të bashkëshores.

Sakaq, autoritetet italiane po punojnë për zbardhen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese