Hapësire reklamuese

Bota

"Në debate ka edhe netë të këqija", Obama i del në krah Biden, pranon se ishte i dobët

Shkruar nga Newsbomb
"Në debate ka edhe netë të këqija", Obama i del
Ish-presidenti amerikan Barack Obama dhe presidenti amerikan Joe Biden

Ish-presidenti amerikan Barack Obama ka dalë krah presidentin Joe Biden pas debatit 90 minutësh me Trump ku performoi dobët.

Përmes një reagimi Obama duket se e pranon se demokrati Biden, pati një performancë “të dobët” në debatin e së enjtes.

Në debate ka edhe netë të këqija. Më besoni, e di”, - shkroi Obama në rrjetet sociale X.

“Megjithatë këto zgjedhje janë ende një zgjedhje midis dikujt që ka luftuar gjithë jetën për njerëzit e zakonshëm dhe dikujt që kujdeset vetëm për veten e tij

“Bad debate nights happen. Trust me, I knoë. But this election is still a choice betëeen someone ëho has fought for ordinary folks his entire life and someone ëho only cares about himself. Betëeen someone ëho tells the truth; ëho knoës right from ërong and ëill give it to the…”

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese