Hapësire reklamuese

Bota

Ishte duke gatuar, shpërthen bombola e gazit në një banesë në Maliq  

Shkruar nga Newsbomb
Ishte duke gatuar, shpërthen bombola e gazit në një banesë
Foto ilustruese

Një bombol gazi ka shpërthyer mëngjesin e sotëm në  fshatin Rrembec të bashkisë së Maliqit. Një grua ka qenë duke gatuar kur në një moment bombola e gazit është përfshirë nga flakët.

Gruaja ka thirrur për ndihmë dhe kanë qenë fqinjët që kanë shkuar menjëherë për të ndihmuar në shuarjen e flakëve.

Më pas në vend ngjarje ka mbërritur edhe zjarrfikësja që ka bërë të mundur shuarjen plotësisht të zjarrit dhe largimin nga banesa të bombolës.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese