Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Bota ime, sot 9 muajsh’, Klea Huta poston portretin me të birin, i dedikon fjalë të ëmbla vogëlushit Krid

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5794c32f5980d8c9afbc578fa5fec844

Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë parë pak muajsh, ku erdhi në jetë djali i tyre Krid.

Çifti zakonisht nuk e ka publikuar djalin e tyre me portret, pasi kanë dashur që ta mbajnë larg syrit të mediave. Së fundmi, Klea ka postuar në Instastory një pikturë të bërë në material druri, ku shfaqet portreti i saj me të birin.

“Bota ime sot 9 muajsh.. Aq muaj sa e mbajta në barkun tim”, shkruan Klea.

157216053_404616214239774_6324247670363655635_n_copy.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img