Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Bosi rus lë pas trishtimin e ndarjes nga gruaja dhe del xhiro me jahtin 338 milion euro

spot_img

Lajme të ngjashëm

59edf94f8d247b348d0110787b8f76ee

Vetëm disa javë pas ndarjes nga gruaja e tij e tretë, që u konsiderua si një nga ndarjet më të shtrenjta në botë, manjati rus Roman Abramovich është fotografuar i vetmuar duke pushuar në superjahtin e tij prej 338 milionë euro.

Rusi Abramovich është fotografuar në Antibe, pranë një resorti luksoz mes Kanës dhe Nisës, ku ai ka një prej vilave të tij.

Pasuria e Abramovich mendohet të jetë rreth 7 miliardë paund, ai është pronar i njërit prej klubeve më të mëdha në Angli, Chelsea.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img