Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.6kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
40 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Bosët e medias, mes afsheve të verës dhe sharjeve për qeverinë, ja pse ndodhi takimi i djeshëm

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Por cila është arsyeja që gjithë këta njerëz janë ulur se bashku në një drekë që ka zgjatur 6 orë, ku shishet e verës iknin e vinin?

Së pari, vendndodhja e tyre është te pallatet e Irfanit, ngjitur me hipotekën. Disa prej atyre që ishin në tryezë thonë se miqtë dhe armiqtë, sipas dallgëve të këtyre kohëve, janë bërë bashkë për të “qarë” hallin e kredive nëpër banka dhe sekuestrove që duan të vendosin këto të fundit.

Të tjerë e kundërshtuan këtë, dhe thanë se një ndër çështjet është edhe organizim i përbashkët në një linjë për të qenë oponentë të kësaj qeverie, për të cilën, bosët e medias nuk lanë gjë pa thënë.  

Por gjithçka është diskutuar, do të bëhet e qartë në vijim, ku do të shihen edhe politikat editoriale të mediave që ata drejtojnë.  

Lexo edhe:Nikollë Lesi: Ju rrëfej pse u takuam ne “bosët” e medias dhe si do vijojnë më tej takimet

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img