Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Borë në Durrës, i riu sfidon acarin e dimrit. Hidhet në det dhe kap kryqin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

E kremtja e Pagëzimit të Zotit dhe Shpëtimtarit Jezu Krisht, për besimtarët durrsakë është një prej kremteve më të mëdha të kishës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img