Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
69 %
0.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Bora Zemani zbulon tatuazhin e veçantë në trup, ja kujt i dedikohet (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Moderatorja Bora Zemani ka zbuluar historinë e tatuazhit më të veçantë në trupin e saj. 

Ajo u pyet nga kokurentët e “Përputhen” për tatuazhet në trup, për të cilat tha se kanë dedikime të rëndësishme, por veçoi njërin prej tyre.

Bora tha se tatuazhi ndodhej në dorë dhe i dedikohej djalit të saj, Arborit.

Tatuazhi bardh e zi që ajo ka në dorë tregon flokë bore, lidhur edhe me emrin e djalit.

Më shumë