Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

Bora Zemani thyen heshtjen, bën deklaratën e fortë për Donaldin: Mos e dënoni!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja Bora Zemani ka thyer heshtjen duke reaguar për herë të parë lidhur me trekëndëshin e krijuar gjatë ditëve të fundit Bora-Donald-Beatrix.

Prej ditësh aktori ka nisur një marrëdhënie tjetër me këngëtaren, marrëdhënie e cila nuk është pritur aspak mirë nga fansat e tyre.

“Ju lutem qetësohuni, edhe Donaldi është njeri, edhe ai mund të gabojë, edhe ai mund të zgjedhjë edhe rrugë të tjera, edhe ai ka të drejtën të bëjë cfarë të dojë me jetën e tij, por mos gjykoni, mos kryqëzoni dhe mos dënoni, as unë nuk po e bëj…”, shkruan Bora.

Kujtojmë se sot në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ banorët dëgjuan një zë që po u bërtiste nga jashtë. Një person ka sharë Donaldin ‘maskara’ dhe kur Beatrix e ka pyetur se kush ishte ai i tha se është një fans i Borës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img