Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Bora Zemani “surprizon” kunatin, hyn në shtëpinë e Big Brother VIP (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
Bora Zemani “surprizon” kunatin, hyn në shtëpinë e

Banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP 3 janë vënë sot përballë një sfide. Ata duhet të injorojnë dhe të mos reagojnë ndaj çdo faktori të jashtëm.

Për Romeon sfida e tij ishte Bora Zemani, partnerja e vëllait, Donald Veshajt. Bora hyri në oborrin e shtëpisë së BBV dhe u ul pranë banorëve të tjerë.

Në një moment afër Borës u ul me "stil" kunati i saj Romeo, sigurisht duke vepruar sikur nuk po e shihte. Por në pamundësi për t’i folur dhe përqafuar, Romeo shpërtheu në lot.

© Video Credits: https://www.youtube.com/@tch.bigbrotheralbania

Misioni i sotëm nga vëllai i madh mundësoi hyrjen në shtëpi për disa minuta të të afërmve të banorëve, të cilët nuk duhet të bënin asnjë reagim.

Sot në shtëpinë e Big Brother hynë ndër të tjëra mamai Rozës, Rita Lati, vëllai Eglës dhe vëllai Ilnisës.

Lexo edhe: Rita Lati futet brenda shtëpisë së Big Brother, Roza shpërthen në lot (VIDEO)

Lexo edhe: Vëllai i Ilnisës futet në shtëpinë e Big Brother Vip?!

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese