Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1kmh
100 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
14 °
Enj
8 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

“Bora Zemani është shumë mendjemadhe”, ish-konkurentja e “Përputhen” rrëfen si reagoi moderatorja ku u ndeshën “live”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Antonia Gjoka, ish-konkurentja e “Përputhen”, foli për herë të parë për marrëdhënien me moderatoren e mirënjohur, Bora Zemani.

Ajo rrëfeu gjatë një inetrviste në “Ora Neës” një histori me Borën, ku tregoi një anë të panjohur të moderatores, duke thënë se kjo e fundit nuk e kishte përshëndetur kur ishin përballuar në ambiemtet e jashtme të studios.

Pyetje: Cila nga femrat e shoë bizit, është më mendjemadhe sipas mendimit tënd?

Antonia Gjoka: Bora Zemani. Duke qenë se kemi rastisur në të njëjtin korridor dhe nuk jemi përshëndetur. Më ka qëndruar e ftohtë. Ndoshta ashtu ka natyrën e saj. Por unë jam 2-fish më e ftohtë në momentin që nuk shoh mirësjellje.

 

Më shumë
spot_img


spot_img