Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

Bora vështirëson qarkullimin në Vlorë, Shtabi i Emergjencës: Kalimi në 48 orët e ardhshme vetëm me zinxhirë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në ditët e para të vitit 2019 bora ka bllokuar disa akse rrugore, ndërsa drejtuesit e mjeteve kanë hasur probleme me ngricat e krijuara.

Shtabi i Emergjencës tregon se probleme janë hasur në akset rrugore Vlorë- Llogara, Kotë-Sevaster dhe Kotë-Vranisht-Kuç.

Gjithashtu, Shtabi i Emergjencës tregon se situata do të paraqitet e vështirë edhe 48 orët e ardhshme e për këtë arsye automjetet mund të kalojnë vetëm me zinxhirë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img