Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

Bora po qëndron e heshtur, fituesi i BB6 tregon gjendjen e saj: Është bërë gjysëm robi, e kuptova që e dashuron vërtet Donaldin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Marrëdhënia e lënë pezull mes Borës dhe Donaldit dhe pëlqimi i këtij të fundit për Beatrixin ka qënë kryefjala e portaleve. Ajo është diskutuar në çdo familje shqiptar, kafe, tavolinë, supermarket. 

Kjo temë është diskutuar edhe nga ish-konkurrentët e këtij edicioni të BBV, Ardit Çuni dhe Kledi Hysa, bashkë me fituesin e Big Brother 6, Anaid Kaloti dhe ish-konkurrentin e Për’Puthen, Atdhe Xharavina.

Anaidi ka thënë se Bora e dashuron vërtet Donaldin dhe ka deklaruar se ajo është bërë “gjysmë robi”, duke shtuar për aktorin se nuk është duke e menaxhaur mirë situatën.

 “Unë sot e kam kuptuar që Bora e dashuron vërtet Donaldin. Ishte bërë gjysëm robi. Ai nuk është duke e menaxhuar mirë, sepse duhet të shkëpusësh në fillim një lidhje që ke, para se të nisësh një të re”, u shpreh Anaidi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img