Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

Bora Muzhaqi flet në 2 të mëngjesit, salla shpërthen në të qeshura: Është ora 1 e natës, trupi i shëndoshë në mendje të…(Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e shtetit për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi nuk ka qëndruar pa bërë “gafën” e rradhës. E emocionuar teksa ka marrë fjalën në Kuvend, Muzhaqi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me lapsuset e bëra njëra pas tjetrës.

Si fillim Muzhaqi nga emocionet e tepërta ngatëroi orën: Mendova se nuk do kisha emocione tani që do flisnim se është ora 1 e natës (ora ishte 2) por çuditërisht  përgjegjësia që vjen me pozicionin krijon gjithmonë emocione të paktën për mua.

“Patjetër tërmeti e pandemia frenuan shumë aspekte të jetës por ata në asnjë moment nuk na ndaluan që ne të ndalonim punën e parreshtur të qeverisë për të ecur përpara me punët e rëndësishme të këtyre mandateve…”

Ndërkohë që nuk kanë munguar as shprehjet të cilat ministrja i merr me vete.

 “Trupi i shëndoshë… Mendja e shëndoshë në trup të shëndoshë”, tha ajo teksa salla ka “shpërthyer” në të qeshura.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img