Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Bora masive zë poshtë vinçin që punonte për hapjen e rrugës Vermosh-Budaç, shpëton shoferi (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një masiv dëbore që ka rënë sot në drekë në vendin e quajtur “Shkami i Shaljaneve”, ka rrezikuar jetën e fadromistit, Gëzim Lumaj.

Siç shihet dhe në videon e siguruar nga Newsbomb.al, shoferi ishte duke drejtuar vinçin e punës për të zhbllokuar aksin rrugor Vermosh-Budaç të bllokuar nga bora.

Fatmirësisht, Gëzim Lumaj ka shpëtuar pa dëmtime, ndërsa puna ka vijuar për hapjen e rrugës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img