Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

“BOMBA” e Lorenc Vangjelit: Një nga vilat më të famshme në Shqipëri së shpejti do të rrethohet me shirita “NDAL POLICIA”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Analisti Lorenc Vangjeli ka bërë një deklaratë “bombë” mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”, ku u shpreh se një nga vilat më të famshme në Shqipëri do të rrethohet shumë shpejt me shiritat “ndal policia”.

Sipas tij, banorët e asaj shtëpie, së bashku me njerëz të afërm do të hetohen penalisht dhe moralisht.

“Është një shifër që mua ma thonë herë pas here, është numri 47, numri i dosjeve të nxehta. Shpejt do të shikojmë me shirita të verdhë “ndal policia” një nga vilat më të famshme në Shqipëri. Njëra nga vilat, jo brenda në Tiranë. Dhe njerëz të afërm, banorë të saj, do të jenë në dy lloje hetimesh, penal dhe moral”, tha Vangjeli.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img