Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

“Bomba” e ish-ministrit të Metës: Haki Çako di shumë gjëra

spot_img

Lajme të ngjashëm

Haki Çako prej ditësh është në “shenjestrën” e akuzave të artikuluara nga LSI. Është Ylli Manjani, ish-ministri i Drejtësisë ai që atakon këtë herë drejtorin e Policisë së Shtetit duke thënë se “ai di shumë gjëra” ndërsa i cilëson si “çakenj” ata që e mbrojnë.

Fatmir Xhafaj ishte ai i cili i doli hapur në mbrojtje sot Çakos duke pohuar se Policia e Shtetit nuk pengon dot kënd të dalë forcë e parë dhe as bën dot kënd forcë të parë.

“Qoftë dhe për sy e faqe duhet të dënonin dhunën, por skanë se si! Turren si çakej të mbrojnë Çakon! Normal, ky i fundit di shumë gjëra… “, shkruan Manjani pa thënë se çfarë janë këto “shumë gjëra” që di “koka” e policisë së shtetit.

Më shumë

spot_img