Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
4.1kmh
20 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Bomba e fundit PLASI’, publikohen FOTOT intime mes Teas dhe Beartit; duke u puthur në buzë, nga shtrati… (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f2c60bb08bd674a0256785d688ae762d

Nuk ka më dyshime rreth hamendësimeve që shumë kishin, për një lidhje të fshehtë mes Teas dhe Beartit, të dy konkurentë të emisionit “Përputhen”.

Tea para dy javësh zyrtarizoi lidhjen e saj me Andin, ndërkohë që shumë e akuzonin për shtirje, pasi ishin të bindur që po e tradhëtonte Andin me Beartin, djalin nga Kosova.

adii.jpg

adiii.jpg

Newsbomb.al siguron fotot intime të Teas me të, gjatë pushimeve dhe nga shtrati. Fotot janë publikuar dhe në mediat kosovare si dhe nga vetë motra e Beartit.

adiiii.jpg

143976747_709568639920397_7820543110370399075_n.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img