Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Boll pritëm! Nicki Minaj më në fund e konfirmoi se është shtatzënë (FOTO-VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f8551a496ef938484fdac35a455bf84c

Deri para pak kohësh e gjitha ishte në kuadrin e një thashethemi, por tashmë ajo e ka konfirmuar. Nicki Minaj mund të jetë duke pritur një fëmijë me bashkëshortin, Kenneth Petty.

Dje reperja u ka kthyer përgjigje fansave në lidhje me dyshimet që ata kanë. Një ndjekës në Twitter e pyeti nëse mund të dërgonte një foto të bebushit dhe Nicki i ka thënë që duhet të presin edhe disa muaj.

pergj.PNG

Më herët është përfolur për një shtatzëni të mundshme dhe shkak është bërë një video që ajo postoi në Instagram. Nicki shfaqej partnerin e saj, i cili kishte vendosur dorën mbi barkun e saj dhe e përkëdhelte.

 
 
 

 
 
View this post on Instagram

 
 
 
 

 
 

 
 
 

??

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img