Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
16 °
Hën
12 °
E enjte, 30 Mars, 2023

“Bolero në vilën e pleqve” i Fatos Kongolit, bën bashkë në film aktorët Robert Ndrenika dhe Margarita Xhepa

Lajme të ngjashëm

 

Më shumë