Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

Bojken Lako nuk fshihet më, kjo është bjondja që i ka “vjedhur” zemrën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kantautori i njohur Bojken Lako duket se po shijon i lumtur lidhjen e tij të re. Pak kohë më parë ai në llogarinë e tij në Instagram postoi një foto ku shihej vetëm dora e partneres së tij, ndërohë mbrëmjen e djeshme janë siguruar dhe fotot e para të tyre,

Sipas Kryefjala.com çifti ishte shumë i kujdesshëm për të mos e shfaqur dashurinë në publik, por herë pas here dukeshin edhe shumë të dashuruar.

albsig

Bojken Lako ka qenë gjithnjë shumë i rezervuar sa i takon jetës private dhe s’ka qenë kurrë personazhi i lajmeve rozë.Edhe lidhjen mbi 10 vjeçare me ish partneren e tij, Semi Jaupaj e ka mbajtur gjithnjë larg medias.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img