Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
75 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

Bojken Lako në një lidhje të re dashurie, kush është bjondja simpatike që i ka rrëmbyer zemrën këngëtarit (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Këngëtari Bojken Lako u përfol së fundmi për lidhjen e re të dashurisë që  ai është duke përjetuar.

Dyshimet lindën, pasi Bojkeni ndau një foto romantike ku shihej duke mbajtur krahun e një vajze dhe më pas ata u panë në shoqërinë e njëri-tjetrit, teksa ishin në një klub duke kaluar kohë së bashku.

Së fundmi vetë artisti ka publikuar në Instagram një foto me partneren e tij, duke e prezantuar atë me gjithë ndjekësit.

Ata shfaqen të lumtur në krahët e njëri-tjetrit, teksa Bojkeni është duke e puthur në faqe.Mesa duket gjërat mes tyre janë serioze, ndërsa vetë këngëtari e ka bërë tag në Instagram partneren me emrin “izzylekaj”, duke e shoqëruar me një emoji zemre.


Më shumë