Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
48 %
2.6kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Bojë, domate, qumësht dhe kapsolla drejt Kryeministrisë, tensionohet situata në protestë (FOTOT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është tensionuar situata në këto momente në protestën para Kryeministrisë.

albsig

spring

Militantët e PD-së kanë hedhur bojë blu dhe kapsolla drejt godinës së Kryeministrisë.

Ndërsa fermerët e revoltuar kanë gjuajtur godinën me domate, lakra dhe kanë derdhur qumësht në shesh.

Këto veprime kanë ardhur në formë revolte për taksat e larta të ushqimeve.

sfhj.jpg

56770495_1373258642812290_4946057120865845248_n.jpg

57221321_456184431790826_5816002570576986112_n.jpg

56905013_654128705018478_6193478059287379968_n.jpg

56857698_385265298731350_5007010935953424384_n.jpg

57004787_991793874350972_8228296589035175936_n.jpg

57094339_1451511738319290_2976504690809765888_n.jpg

56828016_430933974346937_1800689335477993472_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img