Bogdanov: Ja pse u futa në fushë

Publikuar tek: sport, më 18:32 10-02-2015 Bogdanov: Ja pse u futa në fushë

Huligani serb Ivan Bogdanov, ka treguar arsyen se pse është future në fushë gjatë ndeshjes Serbi-Shqipëri e cila u ndërpre afër fundit të pjesës së parë.

I shoqëruar nga avokati i tij, ai i ka thënë policisë se pse është futur në fushë gjatë ndeshjes. "Jam futur për vetëm një arsye. Deshta të heq dronin e me flamurin e Shqipërisë së madhe. Ai më ngrinte nervat dhe vendosa ta bëj pasi askush nuk po lëvizte deri atëherë" ka thënë Bogdanov. Sipas gazetës serbe Kurir. Bogdanov mund të dënohet deri në 5 vjet sepse e kishte të ndaluar hyrjen ne stadium, e lëre më në fushë, si dhe për fshehjen e tij pas kërkimit nga organet shtetërore.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091760158538818
array(1) { ["section"]=> string(36) "bogdanov-ja-pse-u-futa-ne-fushe-2972" }