Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

“BMW X5” përfshihet nga flakët te Shkëmbi i Kavajës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një automjet tip BMW është përfshirë nga flakët duke u djegur plotësishtë te zona pranë Shkëmbit të Kavajës.

“X5”-a ishte e parkuar para një hoteli në momentin që ka marrë flakë. Në vendngjarje kanë shukuar forcat e policisë dhe zjarrfikëses. Paraprakisht dyshohet se shkaqet e zjarrit janë aksidenale por policia vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img