Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

“BMW” përplas 15-vjeçarin pranë shkollës në Berat, shoferi “zhduket” nga vendngjarja, gjimnazisti në gjendje të rëndë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat, ku një makinë ka përplasur një 15-vjeçar.

Bëhet me dije se aksidenti ka ndodhur pranë shkollës “Kristaq Capo”. Burime për media bëjnë me dije se një makinë tip “BMW” ka përplasur 15-vjeçarin dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

Gjimnazisti raportohet se është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe se është dërguar me urgjencë në spital.

Policia po punon për identifikimin e shoferit që përplasi  fëmijën dhe arrestimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img