Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
88 %
0.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
20 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

“BMW” përfshihet nga flakët në mes të Durrësit, policia nis hetimet

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një automjet tip “BMW” ka marrë flakë ditën e sotme gjatë orëve të para të mëngjesit në Durrës.

Sipas policisë, automjeti ishte në pronësi të shtetasit E.M dhe nga informacionet paraparake të uniformave blu nuk ka të lënduar.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 20.04.2021, në orën 02:45, në lagjen nr. 16, Durrës, ka marrë flakë dhe është djegur pjesërisht një mjet i parkuar tip “BMË”, në pronësi të shtetasit E. M.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe  përcaktimin e shkakut të zjarrit.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img