Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

BMW me shpejtësi marramendëse, del nga rruga dhe përplas për vdekje 4 të rinjtë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

bcb291ef375cfc409eb2b47a0b7ea982

Një makinë tip BMW që po ndiqej nga policia ka përplasur për vdëkje 4 të rinj në qytetin e Bradford në Angli.

Sipas mediave angleze, Murthza Chaudhry, 22 vjeç, Zeeshan ‘Ziggy’ Khalid, 20 vjeç, Arbaz Hussain, 21 vjeç dhe Tayyub Siddique, 22 vjeç, po qëndronin afër një peme kur janë përplasur nga makina, e cila ishte me një shpejtësi marramendëse, ndaj po ndiqej dhe nga policia.

Pas ngjarjes banorët janë shprehur se rruga gjatë natës përdoret si vend për gara nga të rinjtë me makina të shpejta.

Babai i personit që shkaktoi aksidentin është shprehur se ai kishte vetëm dy javë që e kishte marrë makinën.

 

 

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img