Tirana
few clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
20 %
Mar
3 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

BMW-ja që hyri në market dhe plagosi një grua drejtohej nga një 16-vjeçar; sapo e kishte marrë nga lavazhi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja lidhur me ngjarjen që për pak nuk pati pasoja fatale sot në Vlorë, në rrugën që të çon për te fugonat e Kaninës.

Drejtuesi i BMW X5 që humbi kontrollin dhe u fut në market ishte një 16-vjeçar që sapo e kishte marrë pa lejen e prindërve mjetin fuoristradë.

Jashtë marketit ndodhej një grua 37 vjeçe që po blinte ushqime dhe për pasojë është lënduar, por nuk dihet gjendja e saj shëndetësore, pasi ndodhet në Spitalin e Vlorës. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img