Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

‘Blutë’ e Tiranës arrestojnë 67 vjeçarin, vrau një sorkadhe te Liqeni, policët e ndaluan me pushkën në dorë (EMRI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

076d20067a3d4f7566d6983a18c99b22

Një 67 vjeçar është arrestuar nga efektiv të Komisariatit nr.1 në Tiranë, pasi kishte vrarë një sorkadhe pranë Liqenit Artificial, në kryeqytet.

Mësohet se në pranga ka rënë i moshuari Genci Bermema. Ky shtetas kishte dalë për gjah dhe kur është ndaluar nga efektivët e Policisë, kishte në dorë pushkën e gjahut dhe sorkadhen që kishte vrarë.

Ai është shoqëruar në Komisariat dhe është arrestuar në flagrancë, ndërsa i është sekuestruar dhe pushka e gjahut.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img