Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Blushi ironizon Ruçin: Më quan publicist sipas Tërmet Peçit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

680b4debbba4e83ef05e1f6c434bba0c

“Nuk di çfarë ka thënë por nëse ka thënë publicist e ka patur për kandidatin tonë në Tepelenë, Tërmet Peçin.  Ai tha do bëjmë një fitore publicitare”, kështu i është përgjigjur deputeti Ben Blushi akuzave të deputetit tjetër socialist Gramoz Ruçi i cili, e cilësoi Blushin një “publicist e inatçor”.

Blushi tha se edhe Ruçi është i pakënaqur për faktin që s’ka zgjedhje në PS dhe për mënyrën e qeverisjes.

Ruçin e kam mik dhe po të kem ndonjë gjë ia them, por di që edhe ai s’është i kënaqur që s’ka zgjedhje në PS dhe që performanca e qeverisë nuk është e mirë”, tha Blushi i cili shtoi se nuk është e nevojshme t’ja thotë Ruçit gjërat që ka me të përmes ekranit.

 Lexo edhe:Gramoz Ruçi i përgjigjet ashpër Blushit: Nuk bëjmë debat me publicistë e inatçorë

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img