Blushi dhe Hafizi mesazh nga Shkodra: Do kundërshtojmë çdo parregullsi në PS

Publikuar tek: politike, më 19:11 01-04-2016 Blushi dhe Hafizi mesazh nga Shkodra: Do kundërshtojmë çdo parregullsi në PS

Dy deputetët e Partisë Socialiste, Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi kanë dhënë një delkaratë të përbashkët për media, ditën e sotme në qytetin e Shkodrës, duke u fokusuar te referendumi që do të mbahet më 9 prill.

Referendumi do të vendosë nëse në Partinë Socialiste do të mbahen zgjedhje për kreun e saj, por Blushi i shpreh se me këtë qëndrim “Rama nuk tregoi as respekt për veten e tij”. Ndërsa deputetja Hafizi e vuri theksin te probleme të tjera, ku sipas saj, anëtarëve të Partisë Socialiste poi u hiqet e drejta e votës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095248222351074
array(1) { ["section"]=> string(81) "blushi-dhe-hafizi-mesazh-nga-shkodra-do-kundershtojme-cdo-parregullsi-ne-ps-36616" }